Tekst

III Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego Amatorów w Tenisie Stołowym

W sobotę 10 listopada 2018r. hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janiku gościła tenisistów stołowych z całego województwa. Imprezę sportową otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Kunów Lech Łodej oraz Dyrektor szkoły w Janiku Anna Buczkowska. Nad całością organizacji i przeprowadzenia zawodów czuwali : Prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Robert Janus , nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Banasik i przewodniczący gminnej rady sportu Maciej Dziedzic.

W III Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego Amatorów w Tenisie Stołowym  wzięło udział łącznie 28 zawodników i zawodniczek. W kat. kobiet: 1-miejsce  zajęła Pałyga Aleksandra, 2-miejsce  Matlińska Katarzyna, 3- miejsce Mijas Sylwia. W kat. mężczyzn najlepszym okazał się: 1- miejsce Łoch Jakub, 2- miejsce Fulbiszewski Mariusz, 3-  miejsce Kos Paweł.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary wręczone przez Burmistrza Miasta i Gminy Kunów Lecha Łodeja oraz Dyrektora ZSP w Janiku Annę Buczkowską.