Bilcza

Turniej Tenisa Stołowego w Bilczy

W dniu 21.11.2018r uczniowie z ZSP w Janiku brali udział w prestiżowym turnieju tenisa stołowego, który odbywa się rokrocznie w Bilczy. Turniej ten rozgrywany jest w trzech rundach w których zawodnicy gromadzą punkty zaś ośmiu najwyżej sklasyfikowanych awansuje do Turnieju MASTERS skupiającego najlepszych tenisistów z całego województwa.
Pierwszy z cyklu turniej okazał się bardzo szczęśliwy dla uczniów z ZSP w Janiku. Mateusz Kaptur zajął 1 miejsce, Jan Krzemiński zajął 6 miejsce, Sebastian Sadłos zajął 7 miejsce i Martyna Kaptur zajęła 8 miejsce. Należy dodać że jest to bardzo licznie obsadzony turniej a łączna liczba startujących zawodników i zawodniczek przekroczyła 200. Życzymy dalszych sukcesów!